Більш еластичний чим БФ-2.

 

БФ (Бутираль (полівінілбутираль) фенольний (фенолформальдегідний)) - термореактивний однокомпонентний полімеризуючий клей з можливістю застосування як простого висихаючого клея.

 

Після гарячої полімеризації створюється малоеластичний шов з термостійкістю до 180 ° C. Існують різні види клеї BF, застосовуються для склейки як кольорових металів, нержавіючої сталі, неметаллів з металами (менш еластичні та більш прочні), так і для ремонту тканинних виробів, у медицині для закриття ран (більш еластичні). Представляє собою густую прозору рідину жовтого, красного або буро-коричневого кольору. Клей БФ не підвержений корозійному впливу, стійкий до дії атмосфери, води, масла та бензину.

 

Клей БФ вогненебезпечний.

 

На відміну від родинних фенолформальдегідних клеїв, менш термостійкий в порівнянні з ВФ-10 (для гальмівних колодок) и менш підходить для склеювання деревини по порівнянію з клеями ВІАМ (для дерев'яного судо- і авіабудування).

 

Щоб домогтися гарної міцності після склеювання перевірте щоб поверхні були дуже детально підігнані одна до одної (зазор не повинен перевищувати 0,05 мм). Відповідно зазори повинні бути в першу чергу добре очищені і потім знежирені.

На підготовлену заздалегідь поверхню наноситься тонкий шар грунтовки клею, потім просушувати до 60 хвилин на відкритому повітрі або при підвищеній температурі 85-95 градусів. Після того як ви виконали процедури висихання, необхідно нанести другий шар клею і дати йому зовсім трохи висохнути, потім склеювані поверхні потрібно щільно притиснути і зафіксувати, далі помістити в духову шафу (можна і інші варіанти), головне щоб температура була 120-150 градусів, щоб склеювані матеріали повинні знаходиться там дві години!

 

Можливе склеювання без високотемпературної сушки. 

 

Можливе склеювання в декілька шарів.

Клей БФ-4 100мл

Артикул: 1404
200,00₴Цена
    • Зовнішній вигляд: Прозора рідина. Допустима невелика каламутність з жовтим або частково червоним відтінком;

    • Межа міцності клейового з'єднання при зсуві, не менше 19,6 МПа (200 кгс / см2);

    • Температура експлуатації:  -60..+60 ° С;

    • Вигин клейової плівки після затвердіння, не більше 3 мм;

    • Об'єм: 100мл;