Клей ПВА побутовий застосовується для склеювання виробів з паперу, для приклеювання паперових і миючих шпалер на паперовій основі на оштукатуренні, дерев'яні та бетонні поверхні. За зовнішнім виглядом являє собою однорідну, без грудок, масу білого або кремового кольору. Морозостійкість побутового клею ПВА становить 6 циклів заморожування-відтаювання при -40 ° C.
 

Механізм склейки заснований на змочуванні і частковому просяканні поверхонь розчинником (водою). Поверхні, які не змочуються і не просочуються водою, клей ПВА клеїть вкрай погано.
Висока морозостійкість клейового з'єднання, низька морозостійкість самої ПВА-дисперсії (не допускає замерзання).


Розводиться водою.

 

Після полімеризації - набухає, але не розчиняється (НЕ відпирається). Полімеризована частина розчинна в оцтовій кислоті і багатьох органічних розчинниках: ацетоні, метанолі, етилацетаті, бензолі, дихлорметані і ін.


Тонкий шар клею ПВА на папері практично непомітний, що зручно при склеюванні паперових моделей і виробів. Зокрема, з використанням клею ПВА можна працювати в кусочній техніці пап'є-маше.


При застиганні скляній з малою усадкою, але не стає надмірно тендітним, що дозволяє заповнювати просвіти до декількох міліметрів.


При закінченні терміну придатності розшаровується на дві фракції (зверху прозора рідина - «вода», внизу густа біла сметанообразная маса поливинилацетат). Після вкрай ретельного збовтування можливе повторне застосування. Однак клей із закінченим терміном придатності не може довго залишатися в вигляді колоїдного розчину і швидко розшаровується назад на фракції.

Клей ПВА 100мл

Артикул: 1408
15,00₴Цена
    • Тип: канцелярський, не водостійкий;

    • Текучість: + + ;

    • Склад: поливинилацетат;

    • Об'єм: 100мл.