При нормальних умовах изопропанол - прозора, безбарвна рідина з різким характерним запахом і м'яким гірким смаком, типовим для спиртів з коротким вуглеводневим ланцюгом. Добре розчиняє  ефірні масла, алкалоїди, деякі синтетичні смоли та інші хімічні сполуки. Розчиняє деякі види пластмас і гуми.

 

Суміші парів изопропанола з повітрям утворюють вибухові суміші!

Розчинний в ацетоні, добре розчинний в бензолі, з іншими розчинниками (вода, органічні) змішується в будь-яких співвідношеннях. Ізопропіловий спирт використовується в якості замінника етилового спирту в медицині (останнім часом дуже активно, тому що не поступається за антисептичної активності етанолу), в косметиці, парфумерії, побутової хімії, рідин для автомобілів (склоомиваючих в основному, а також антифризів), медичних цілях, в засобах для очищення стекол, оргтехніки і як розчинник органічних речовин промисловості.

У розвинених країнах изопропанол широко використовується в товарах особистої гігієни і в медицині завдяки своїй відносно низькій токсичності. 70% -й ізопропіловий спирт застосовується замість етилового спирту як антисептик для просочення медичних серветок.

 

Ізопропіловий спирт абсолютований, ізопропанол виробництва німецького концерну INEOS відрізняється від звичайного ізопропілового спирту малою кількістю домішок, зокрема, масова частка изопропанола в абсолютований розчині становить 99%.

 

Спирт ізопропіловий 5000 мл ТЕХНІЧНИЙ

Артикул: 1105
600,00₴Цена
    • Температура кипіння - 82 °C;
    • Температура самозапалення - 400 °C ;
    • Склад: Спирт ізопропіловий 99 ;
    • Густина: 0,81 г/см3
    • Об'єм : 5000 мл